Niech długopis stanie się sercem Twojej promocyjnej kampanii marketingowej

Personalizacja długopisu to jeden z najtańszych artykułów promocyjnych o największym zwrocie z inwestycji. Płacisz bardzo mało za sam produkt, projekt i układ, w końcu koszt może wynosić zaledwie kilka groszy za sztukę. To niewiele więcej niż koszt plastikowej torby z nazwą Twojej firmy. Największą różnicą jest to, że Twój długopis reklamowy wystarczy na miesiące, a może lata, podczas gdy plastikowa torba jest używana raz i wyrzucana. Dlaczego Twoi klienci wyrzucają Twoje gadżety reklamowe razem z plastikowymi torbami? Zamiast tego używanie dostosowanego długopisu do reklamowania Twojej firmy pozwoli Twoim klientom na wielokrotne korzystanie z Twoich produktów.

visit https://blackbridgebowl.com/2020/09/01/przekaz-reklamowy/

Wiele osób postrzega długopisy jako tani lub banalny prezent, ale nie zawsze tak jest. Obecnie dostępne są bardzo luksusowe i fantazyjne stylowe długopisy lub długopisy żelowe za bardzo niewielkie pieniądze. Długopisy nie są nadmiernie używane jako element promocyjny, a ta droga promocyjna nie jest przesycona. Stworzenie stylowego projektu dla Twojego długopisu sprawi, że Twoi klienci pokochają Twój artykuł promocyjny i zabiorą go ze sobą w podróże służbowe oraz podczas spotkań z rodziną lub przyjaciółmi, nawet w pobliskim pubie. Długopis może być najlepszym z możliwych niedrogich narzędzi reklamowych, jeśli jest odpowiednio zaprojektowany i dystrybuowany.

Kiedy Twoi klienci odwiedzają Twój sklep i dokonują zakupu, bez względu na to, jak duży lub mały jest to zakup, upewnij się, że podpisują rachunek karty kredytowej jednym z długopisów dostosowanych do Twojej firmy. Zachęcanie klientów do zabierania długopisów ze sobą do domu po sprzedaży to dobry sposób na wprowadzenie długopisów do obiegu. Jeśli kupiłeś kilka droższych długopisów o wyższej jakości, możesz rozważyć zachowanie ich do wysłania do swoich największych klientów podczas świąt lub jako prezent w podziękowaniu po zamknięciu większej transakcji.

Kiedy reklamujesz się za pomocą dostosowanej kampanii z długopisem, wydajesz bardzo mało, ale zwrot jest ogromny. Twoi klienci opuszczają Twój sklep z poczuciem, że są naprawdę doceniani i że dostali coś za darmo. W dzisiejszych czasach każdy lubi dostawać coś za darmo. Jeśli masz już bazę klientów ludzi, którzy naprawdę kochają Twoją firmę, kampania piórkowa może pomóc w powiększeniu tej klienteli, pozwalając już zadowolonym klientom chwalić się Twoją firmą oraz produktami i usługami, które zapewniasz wszystkim ich znajomym za każdym razem, gdy biorą swoje artykuły promocyjne. Posiadanie przedmiotów ozdobionych Twoim logo zapewni im stałe przypomnienie o Twojej firmie i świadczonych przez Ciebie usługach.

Kampanie z długopisem mogą być niezwykle korzystne, a zwroty są czasami znacznie większe niż kampanie reklamowe w telewizji lub radiu. Twoje długopisy mogą dotrzeć do szerszego grona odbiorców niż reklama w lokalnej telewizji. Po prostu oddaj swoje długopisy i poczekaj, aż klienci wejdą do sklepu. Nie będziesz rozczarowany wynikami kampanii pióra.

Więcej informacji na temat długopisu promocyjnego można znaleźć na stronie Promotional-Merchandise.org.uk. Tutaj znajdziesz więcej artykułów i wskazówek na temat artykułów marketingowych, a także formularz szybkiej wyceny upominków promocyjnych, w którym możesz wygodnie przesłać zapytanie w jednym formularzu i uzyskać odpowiedzi od wielu dostawców, dzięki czemu możesz znaleźć najlepszą cenę i produkt dla swoich potrzeb marketingowych .